Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/server632641/ftp/wppsi/wp-config.php on line 87
Hotel i świetlica dla psów - Psi fryzjer

Hotel i świetlica

pets, cute, cat-3715733.jpg

Kiedy wyjeżdżasz służbowo lub na urlop pozwól swemu przyjacielowi też wypocząć!

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Czworonogi będą mieć zapewnioną u nas fachową, całodobową opiekę przez właściciela hotelu, a w razie potrzeby – przez lekarza weterynarii.

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Przy pozostawianiu zwierzaka w hotelu wymagana jest książeczka zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie, dokładnym adresem właściciela oraz numerem telefonu.
Podstawą wyżywienia jest sucha karma, oczywiście zwierzę może być karmione karmą dostarczoną przez właściciela, co nie wpływa na cenę.

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Zaleca się, aby zabrać mu z domu jakąś ulubioną maskotkę, kocyk lub piłeczkę – coś,
co umiliłoby pupilowi pobyt na wczasach.

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

W czasie przjmowania do hotelu należy okazać aktualną książeczkę zdrowia zwierzęcia
z wymaganymi zaświadczeniami i potwierdzeniami szczepień. Zwierzak musi mieć szczepienia aktualne, powinien też być odrobaczony i mieć obrożę przeciwpchelną. Niewielka liczba zwierząt narzuca konieczność dokonywania wcześniejszej rezerwacji miejsc, ale za to zapewnia pensjonariuszom indywidualne podejście do każdego z nich i stały kontakt z człowiekiem.

Cennik Hotelu i świetlicy dla psów

Pobyt w hotelu za dobę

Bez względu na wybraną opcję zakwaterowania. Cenę można negocjować w indywidulanych przypadkach.

Psy rasy małe

25 zł

Psy rasy średnie

30 zł

Psy rasy duże (maksymalnie do 30 kg)

35 - 40 zł

Koty

20 - 30 zł

W tej kwocie zapewniać będziemy  naszym gościom:

 • spacer poza terenem działki,
 • wszystkie niezbędne dla danego psa zabiegi pielęgnacyjne wskazane przez właściciela (np. czesanie),
 • jeśli pies tego wymaga: podanie leków (również zastrzyków),
 • jeśli charaktery naszych pensjonariuszy na to pozwalają, wspólne spędzanie czasu w ogrodzie, lub w przypadku konfliktów, psy korzystają z całego terenu działki na zmianę.

Hotel preferować będzie karmienie psów karmą dostarczoną przez właściciela. Jeśli jednak właściciel sobie życzy, zapewniać będziemy wyżywienie karmą. Możliwe jest też karmienie jedzeniem gotowanym. Koszt i szczegóły dotyczące wyżywienia ustalać będziemy indywidualnie.

Płatność za pobyt w hotelu regulowana będzie w dwóch ratach:

 • 50 % w ciągu trzech dni od daty złożenia rezerwacji (w przeciwnym razie rezerwacja wygasa
 • 50 % w dniu przyjazdu lub odbioru psa.

Przy jednorazowym pobycie 15 dni lub więcej, koszt obniżamy o 5 %.
Przy kolejnych pobytach w okresie, co najmniej 15 dni, koszt zmniejsza się o 10%.

Świetlica

Pobyt dzienny w świetlicy lub przedszkolu

40 zł

Godziny pracy świetlicy

od 7:00 do 20:00

Świetlica dla psów. Pomysł o założeniu świetlicy dla psów  przyszedł do nas z Krajów Skandynawskich.Naszymi potencjalnymi klientami są zapracowani właściciele psów.  Dzięki nam posiadanie psa łączy się dla nich z czystą przyjemnością. Stworzona została z myślą o psach, które bardzo źle znoszą nieobecność opiekuna. Świetlica zapewni im na kilka godzin opiekę, a właścicielowi da poczucie komfortu, że pupil nie demoluje mieszkania i nie doprowadza szczekaniem sąsiadów do rozpaczy.

Świetlica jest wyposażona w bezpieczne dla psów zabawki i atrakcje, są miejsca do wypoczynku i zabawy. Dostępny jest również duży, trawiasty, ogrodzony wybieg. Oczywiście psy biegają swobodnie i nie są zamykane w kojcach.Świetlica jest czynna w dni powszednie w godz. 7-20. Serwujemy 2 posiłki – pierwszy ok. 9-ej po wcześniejszym wybieganiu, kolejny ok. 17-ej. Po posiłkach zalecany jest odpoczynek, więc stwarzamy naszym podopiecznym warunki do spokojnego relaksu.. Między posiłkami jest czas na wspólną zabawę i indywidualne zajęcia z opiekunem. 

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Psie Przedszkole stacjonarne czyli dzienny pobyt szczeniaków w warunkach domowych połączony z nauką czystości, posłuszeństwa. Przedszkolaki nabierają dobrych manier wobec innych psów, uczą się życia w stadzie i zajmowania właściwego w nim miejsca.

Do świetlicy przyjmowane są tylko psy łagodne, zsocjalizowane i zdrowe.

Do przedszkola przyjmujemy szczeniaki po ukończeniu kwarantanny poszczepiennej.

Zarezerwuj pobyt swojego pupila !

 Warunki REZERWACJI

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

1. Rezerwacji miejsca w hotelu można dokonać mailowo lub telefonicznie. Również mailowo lub telefonicznie będziemy udzielać  informacji o wolnych terminach.

2. W ciągu trzech dni od dokonania rezerwacji należy na konto hotelu wpłacić 50% całkowitych kosztów pobytu, w przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.

3. Opieka nad psami w naszym hotelu odbywać się będzie  na podstawie umowy powierzenia pod opiekę, spisywanej w dniu pozostawienia u nas psa.

4. W przypadku rezygnacji z rezerwacji:

 • zaliczka podlega zwrotowi w pełnej kwocie, jeśli rezygnacja nastąpiła co najmniej 14 dni przed zarezerwowaną datą rozpoczęcia pobytu,
 • zwracamy 50 % zaliczki w przypadku rezygnacji złożonej 13 do 7 dni przed zarezerwowaną datą rozpoczęcia pobytu,
 • zaliczka nie podlega zwrotowi gdy rezygnacja nastąpi 6 (lub mniej) dni przed zarezerwowaną datą rozpoczęcia pobytu.

5. Przyjmować będziemy  psy, którym nie mogą Państwo zapewnić opieki ( np. z powodu wyjazdów, spotkań rodzinnych, pobytów w szpitalu czy remontów) na pobyty wielo, jak i jednodniowe.
Psy agresywne przyjmiemy tylko w przypadku, gdy właściciel przyjedzie do nas z podopiecznym przed dokonaniem rezerwacji, a pies zaakceptuje nas oraz nasz hotel.

6. Pies powinien być wyposażony w:

 • książeczkę zdrowia (konieczne są szczepienia przeciwko wściekliznie oraz chorobom wirusowym, pies powinien być również odrobaczony i zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom),
 • karmę (nie dotyczy, jeśli właściciel pozostawia zapewnienie wyżywienia hotelowi),
 • posłanie, zabawki, miski, obrożę, smycz, ewentualnie kaganiec ( hotel wyposażony jest we wszystkie z wymienionych przedmiotów, jednak aby zmniejszyć stres, wskazane jest aby pies miał dostępne własne akcesoria).

Galeria hotel i świetlica