Psi-Fryzjer.pl

Salonik pielęgnacji zwierząt "Kaprys"

O nas

P1080414Paulina Bednarowicz-Urszulak – właściciel

20160917_140000Barbara Bednarowicz – właściciel

 

Historia salonu dla zwierząt Kaprys zaczęła się w roku 2006, kiedy miałam okazję poznać i terminować przy Pani Anicie Holak. Wrocławianka, pasjonatka psich wystaw, czynnie zaangażowana w środowisko hodowców i wystawców psów przybliżyła mi ten wspaniały świat. Pozwoliła przez około pół roku pracować przy swoim stole, podpatrywać, zadawać pytania i posiadać wątpliwości….

Jednocześnie udało mi się zaangażować w pracę jednej z bolesławieckich przychodni weterynaryjnych, gdzie poczułam się jak w domu. Wolontariat nauczył mnie wiele, a przyjaźnie zawarte w lecznicy z pacjentami i właścicielami przetrwały do dziś.

W 2007 roku oficjalnie zaczyna działać salon dla zwierząt.

Kolejne szkolenia i kursy to czas, kiedy doskonale swoje umiejętności, jednocześnie dzieląc się nowościami i technikami z rodziną. Pasją strzyżenia zarażam również mamę, a potem młodszą siostrę. Jeżdżę na wystawy polskiego Związku Kynologicznego, podglądam pracę innych, interesuję się behawioryzmem..

Psy i koty towarzyszą mi od dziecka, najpierw w domu dziadków, potem własnym. Sama nie wyobrażałam sobie dorosłego życia, bez tych cudownych istot. 17 lutego 2017 roku na świat przychodzi moja suczka Bianka, rasy Bischon Frise, Czeszka, najsłodsze stworzenie na świecie:) po pewnym czasie dołączają kolejne zwierzaki. Przygarnięty pies Miczu, mieszaniec w typie owczarka, kot Edek, kot Antek, i Wilczarz irlandzki Fufek.fryzjer w domuIMAG0690IMAG0673

 

 

W roku 2013 dołączam do Polskiego Stowarzyszenia Groomerów.PSG_logo_197logo_ega_1000

Rok 2014 jest przełomowy, najpierw wiosną uzyskuje Świadectwo Czeladnicze, potwierdzające kwalifikacje zawodowe w zawodzie fryzjer zwierząt (groomer) i jeszcze w tym samym roku Tytuł Mistrzowski.

 

Dziś jestem mamą dwóch wspaniałych córek, które teraz potrzebują mnie najbardziej. Po 10 latach pracy salon od 2016 roku prowadzi siostra, miłośniczka Owczrków belgijskich:)